Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielki wyciek na temat Apex Legends - dziewięć postaci i nowa mapa

Dwa lata planów.

W sieci pojawiło się mnóstwo informacji na temat Apex Legends, prezentujących plany na kolejne dwa lata - mowa o nowej mapie i dziewięciu postaciach.

Ponieważ mowa o tak szerokim zakresie czasu, warto mieć na uwadze, że prezentowane atrakcje mogą ulec zmianie w przyszłości, wraz z finalizacją gotowych projektów.

Ujawnione postacie to Conduit, Scryer, Caliber, Jester, Phantom, Vantage, Uplink, Catalyst oraz Newcastle. Gracze uważają, że dwie ostatnie ukażą się w pierwszej kolejności, ponieważ ich modele wyglądają już na gotowe.

Materiały wideo zamieszczone w serwisie Reddit pokazują także nadchodzącą broń: karabin Nemesis (także już na ukończeniu, z modelem w grze), a dalej Scorpion (łuk), Maelstrom (karabin maszynowy), Fanatic (pistolet) oraz Gemini (pistolet maszynowy).

Wszystko to na nowej mapie, kryjącej się pod nazwą „Divided Moon”. Imponujący wyciek pochodzi rzekomo z deweloperskiej wersji gry, która jakimś sposobem trafiła w niepowołane ręce.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze