Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielki Turniej drugim dodatkiem do karcianki Hearthstone

132 nowe karty i nie tylko.

Blizzard ogłosił drugi dodatek do popularnej gry karcianej Hearthstone. Rozszerzenie o tytule Wielki Turniej zaoferuje między innymi 132 nowe karty.

Pokorny giermek

Całość inspirowana jest oczywiście zmaganiami organizowanymi przez frakcję Argent Crusade, która powinna być dobrze znana wszystkim fanom World of Warcraft.

Mechanika dodatku koncentruje się głównie na specjalnych mocach bohaterów. Karty stronników otrzymają nową właściwość - Inspirację. „Jej efekt jest wywoływany w chwili użycia mocy specjalnej bohatera” - czytamy na oficjalnej stronie.

Dla przykładu, jeśli skorzystamy z mocy, karta Pokornego giermka otrzyma +1 do ataku, a Saraad Mistrz Nexusa doda losowe zaklęcie na rękę.

Wielki Turniej zadebiutuje w sierpniu na PC (Windows, Mac) iOS oraz Androida. Związane z nim pakiety kart kupimy w wewnętrznym sklepie gry, za złoto lub prawdziwe środki - po takiej samej cenie, jak inne pakiety kart w Hearthstone.

Wszystkie karty już w dniu premiery trafią także na Arenę. Dodatkowo Blizzard przygotowuje nową planszę. Jest też oferta przedpremierowa: od przyszłego tygodnia gracze będą mogli kupić w przedsprzedaży zestaw 50 pakietów kart z Wielkiego Turnieju, za 45 euro (ok. 185 zł). Otworzymy je dopiero po premierze rozszerzenia.

Więcej szczegółów oraz nowe karty znaleźć można na oficjalnej stronie.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze