Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielki automat z samochodami - Sony promuje Gran Turismo 7

Akcja w Singapurze.

Jak pokazały już nietypowe reklamy Horizon Forbidden West, Sony Interactive Entertainment ma sporo interesujących pomysłów na marketing - co potwierdza teraz kampania na rzecz Gran Turismo 7.

Japońska korporacja wynajęła w Singapurze jeden z pionowych salonów samochodowych, by razem z właścicielami obiektu zamienić go w 20-piętrowy „automat” sprzedający super-samochody.

Pojazdy przygotowano we współpracy z lokalnym salonem Autobahn Motors. To nie jedyna tego typu konstrukcja w Singapurze - pierwszą otwarto już w 2017 roku, a kampania promocyjna z Sony była świetną okazją, by rozpocząć działalność drugiej placówki.

Jak wyjaśnia pomysłodawca projektu w starszym materiale wideo, inspiracją była wizyta w sklepie z zabawkami, gdzie mężczyzna zauważył ustawione jeden na drugim pudełka z modelami samochodów.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze