Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielka tajemnica Call of Duty rozwiązana. Wiemy, jak wygląda Ghost

Do modelu postaci dokopali się dataminerzy.

Simon Riley - znany także pod pseudonimem Ghost - to jedna z kluczowych postaci w cyklu gier Call of Duty. Przez lata wygląd postaci był skrzętnie ukrywany, jednak jak się okazuje, model twarzy postaci istnieje w plikach gry.

Przypomnijmy, że Ghost w każdej odsłonie cyklu, w której się pojawiał, nosił charakterystyczną kominiarkę lub maskę ze wzorem czaszki. Nawet jedna ze scenek przerywnikowych w Call of Duty Modern Warfare z 2019 roku pokazuje dokumenty Rileya, na których brakuje zdjęcia.

Dataminerom udało się jednak wydobyć z plików najnowszej odsłony serii model Ghosta i usunąć z niego maskę, ukazując w pełni przygotowany model twarzy. Warto docenić twórców za dopracowanie wyglądu postaci, nawet jeśli w grze bohater zdejmuje maskę jedynie na chwilę i widzimy tylko tył jego głowy.

Zdjęcie oznaczone jest „spoilerem”. Należy na nie kliknąć, aby się wyświetliło

Wygląd postaci potwierdza więc wcześniejszą teorię fanów, że skoro wszystkie inne postacie zaprojektowano w oparciu o rysy twarzy i sylwetkę grających ich aktorów, to zamaskowany komandos nie będzie tu wyjątkiem. Faktycznie, przedstawiona grafika bardzo przypomina wygląd grającego atora Samuela Roukina - zmieniono jedynie kolor oczu.

Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutowało 27 października. Gra stanowi drugą część rebootu mini-serii Modern Warfare. Według niepotwierdzonych ten moment doniesień, w przyszłym roku możemy otrzymać, po raz pierwszy od dawna, duży płatny dodatek do odsłony kultowej serii strzelanek.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze