Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin dostanie oficjalne zestawy klocków, ale nie będzie to LEGO

Zbuduj własnego Geralta.

Studio CD Projekt Red ogłosiło, że uniwersum Wiedźmina już niedługo wzbogaci się o unikalne zestawy klocków.

Seria wiedźmińskich zabawek powstanie dzięki współpracy z firmą Mega Construx, która na swoim koncie ma już produkcję klocków z uniwersum Halo i Call of Duty. Studio zaprezentowało pierwszy zestaw, wiernie odtwarzający starcie Geralta z gryfem w Białym Sadzie, znane z trzeciej odsłony serii.

Połączyliśmy siły z Mega Construx w pracy nad nowym, ekscytującym projektem. Odtwórzcie własne sceny z gry Wiedźmin 3 wraz ze świecącym zestawem kolekcjonerskim. Premiera niedługo” - czytamy w tweecie studia.

Polski deweloper nie ujawnił terminu, w którym zestawy trafią do sprzedaży. Zgodnie jednak z opublikowanym komunikatem, nie powinniśmy na nie długo czekać. Warto pamiętać, że to nie jedyna z atrakcji, którą przygotowuje CD Projekt Red. Już 14 grudnia zadebiutuje next-genowa aktualizacja do gry Wiedźmin 3, w której znajdziemy m.in. natywną obsługę PS5 i Xbox Series X/S, a także garść poprawek oraz nowości inspirowanych serialem Netflixa.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze