Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 4 faktycznie ze szkołą rysia? Sugestywna odpowiedź CD Projekt Red

AKTUALIZACJA: Studio oficjalnie potwierdza.

Aktualizacja: W rozmowie z naszymi kolegami z brytyjskiego Eurogamera przedstawiciel CD Projekt Red oficjalnie potwierdził, że pierwsza grafika z nowego Wiedźmina przedstawia medalion szkoły rysia.

- Ok, niektóre tajemnice nie powinny być tajemnicami. Mogę potwierdzić, że ten medalion rzeczywiście jest w kształcie głowy rysia - tłumaczy Robert Malinowski, który w polskim studiu jest dyrektorem ds. globalnej komunikacji.


Oryginalna wiadomość: Wygląda na to, że pierwsza grafika promocyjna nowej gry w wiedźmińskim uniwersum faktycznie przedstawia medalion szkoły rysia. Przedstawiciel CD Projekt Red zdaje się potwierdzać domysły fanów, publikując sugestywną odpowiedź na Twitterze.

Wygląda jak ryś” - napisał jeden z użytkowników Twittera, na co odpowiedzialny za kontakt ze społecznością Marcin Momot odpowiedział następującym, przytakującym gifem:

Możliwości interpretacji odpowiedzi są dwie. Albo w „Wiedźminie 4” faktycznie zagramy zabójcą potworów z nowej, nieobecnej w powieściach Sapkowskiego szkoły cechu rysia, albo Momot potwierdza, że medalion... po prostu przypomina rysia, ale nim nie jest.

Aktualnie skłaniamy się ku tej pierwszej opcji. Nie tylko dlatego, że chcemy rozwiązać zagadkę fabuły i settingu nowej wiedźmińskiej gry, ale również ze względu na charakterystyczne uszy medalionu, które niemal jednoznacznie wskazują na wspomnianego drapieżnego kota.

Na tak wczesnym etapie kampanii marketingowej zapewne trudno będzie wyciągnąć z CD Projekt Red więcej informacji, więc musimy przyglądać się każdej wskazówce pomagającej rozwikłać tajemnicę nowego projektu polskiego studia.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze