Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 zdąży na święta? Wyciekła data premiery wersji PS5 i Xbox Series X/S

Wieści ze sklepu Game.

Pracownik sieci sklepów Game w Wielkiej Brytanii dopatrzył się daty premiery nowego wydania Wiedźmina 3. Mowa najwyraźniej o 9 grudnia obecnego roku.

Obecnie gracze czekają już tylko na jedną wersję słynnego RPG od CD Projektu - odsłony działające natywnie na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Polska firma zapewniała jakiś czas temu, że zamierza opublikować stosowną aktualizację jeszcze w tym roku, więc termin wydaje się pasować.

Pewną zagadką pozostaje fakt, że na wyświetlaczu widzimy „The Witcher 3: Wild Hunt GOTY”, a takie wydanie jest już przecież dostępne od wielu lat. Być może nowość będzie jednak sprzedawana właśnie pod takim określeniem.

Lista nadchodzących premier w sklepie Game
Lista nadchodzących premier w sklepie Game

Wszystkie inne daty premiery i zapowiedzi wydają się zgadzać, ale obecnie doniesienia warto nadal traktować z przymrużeniem oka - konto użytkownika ujawniającego informacje zniknęło w serwisie Reddit tak szybko, jak się pojawiło.

Konwersja ukazałaby się zapewne nieco wcześniej, gdyby nie fakt, że ma nieco burzliwą historię. Za projekt odpowiadało pierwotnie rosyjskie Saber Interactive. CD Projekt w kwietniu przejął jednak obowiązki i postanowił dokończyć go samodzielnie. Oficjalnie powodów nigdy nie ujawniono, lecz można domyślać się, że winna była inwazja Rosji na Ukrainę.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze