Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 zaktualizowany na PS4

Patch „wkrótce” na Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się aktualizacji w wersji PlayStation 4. Łatka oznaczona numerem 1.04 jest już dostępna w Europie.

Malanowski znalazłby Ciri bez problemu

Patch obejmuje szereg poprawek wprowadzonych w tej samej aktualizacji na PC, ale są też inne modyfikacje, takie jak skrócenie czasu ładowania niektórych grup postaci niezależnych, lepsze zachowanie roślin w przerywnikach filmowych czy mniej widoczne doczytywanie cieni.

Poprawiono także wydajność - „zwłaszcza w przerywnikach i podczas gry”, ale także podczas zabawy w gwinta. Drobnych zmian doczekały się efekty graficzne, powiększono też okno prezentujące podnoszony ekwipunek, na co narzekali gracze siedzący daleko od telewizorów.

Wyeliminowano również szereg błędów, związanych z zadaniami, gwintem, mieczem Melltith, dialogami czy tłumaczeniami.

CD Projekt Red zapewnia, że łatka przechodzi obecnie proces certyfikacji w Microsofcie i powinna zadebiutować wkrótce na Xbox One. Co ważne, sprzęt tej firmy ma otrzymać także blokadę 30 FPS, obecną na PS4. Jak zauważyło już Digital Foundry, jej brak wpływa na wrażenia.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły