Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Wyścigi: Wrońce

Wyścigi konne, Maciek Jąkała, Hans Żelazna Rzyć, Czarny Bogdan - zadanie poboczne w Velen.

Wyścigi Wrońce to misja poboczna w grze Wiedźmin 3, której podejmiesz się w regionie Velen. W ramach tego zlecenia musisz wygrać kilka wyścigów konnych z tutejszymi przeciwnikami.

Zadania możesz się podjąć po przeczytaniu ogłoszenia na tablicy (1) w kasztelu Wrońce. Jak sama nazwa wskazuje musisz wziąć udział w kilku wyścigach konnych organizowanych w okolicy.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Aby rozpocząć pierwszy z nich udaj się na teren startu na zachód od Wroniec (2). Znajdziesz tam trzech rywali: Maćka Jąkałę, Hansa Żelazną Rzyć oraz Czarnego Bogdana. Organizatorem zawodów jest jednak Radko stojący na prawo od nich. Pogadaj z nim, aby ustalić wysokość zakładu i konkurencję.

Trasa wyścigu wyświetla się w prawym górnym narożniku na minimapie (jest zaznaczona czarną linią, a kolejne punkty chorągiewkami - nie możesz żadnego z nich pominąć). Ogólnie staraj się cały czas jechać galopem, ale miej na uwadze wytrzymałość konia.

Kiedy zbliży się do zera, to zwolnij, a jeżeli jedziesz przed przeciwnikiem, to staraj się tak blokować mu drogę, aby nie mógł cię wyprzedzić.

Po wygraniu pierwszego wyścigu przystąp do kolejnych. Kiedy wygrasz ze wszystkimi rywalami misja zakończy się. Warto podjąć się tego zadania nie tylko ze względu na dopływ gotówki, ale także niezłego wyposażenia dla konia, które możesz zdobyć.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze