Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Wściekłe pięści: Velen

Zawody pięściarskie, Jonas, kowal i Rybożer - zadanie poboczne w Velen.

Wściekłe pięści: Velen to jedno z zadań pobocznych w grze Wiedźmin 3, których podejmiesz się w tym regionie. W ramach tego zlecenia musisz stoczyć - i wygrać - kilka pojedynków pięściarskich z tutejszymi przeciwnikami.

Zadania możesz się podjąć po przeczytaniu ogłoszenia na tablicy ogłoszeń (1) w kasztelu Wrońce. Dowiesz się z niego, że w różnych zakątkach Velen są organizowane zawody pięściarskie. Cel jest prosty - wzięcie w nich udziału i rozłożenie na łopatki oponentów.

Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 11

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

W sumie będziesz miał do pokonania trzech przeciwników. Jonas (2) przebywa na wschodzie we wsi Konary, kowala (3) znajdziesz na północy w Karczmie na Rozstajach, natomiast Rybożer (4) jest we wsie Zalipie na wschodzie.

Przed przystąpieniem do pojedynku musisz u bukmachera ustawić wysokość zakładu. W momencie wygranej zgarniesz podwójną sumę, inaczej stracisz zainwestowane pieniądze. Najważniejsze w trakcie walki jest ciągłe trzymanie gardy (bloku), tak aby rywale nie mogli cię trafić.

Ponadto warto korzystać z uników i kontrować, kiedy tylko zobaczysz, że przeciwnik się odsłonił. Jeśli możesz to wyprowadzaj mocne ataki, dzięki czemu szybciej odniesiesz zwycięstwo.

Po pokonaniu trzech rywali czeka cię pojedynek z obecnym czempionem - sierżantem przebywającym we Wrońcach. Kolejne tego typu zadania pojawią się w Novigradzie oraz na wyspach Skellige.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze