Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Pokój Ciri

Badanie pokoju Ciri, bączek, książka, rozmowa z Małgosią - zadanie poboczne w Velen.

Pokój Ciri to jedna z misji pobocznych Velen w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Rozgrywa się w trakcie zadania Sprawy rodzinne, tuż po spotkaniu z Krwawym Baronem. W jej trakcie zbadasz tytułowy pokój bohaterki w poszukiwaniu śladów.

Uwaga - sugerowany poziom doświadczenia: 5

Rozpoczniesz ją automatycznie w trakcie misji głównej Sprawy rodzinne wykonywanej dla Krwawego Barona. Po dotarciu z nim na najwyższe piętro z pokojami jego żony i córki, zejdź piętro niżej i udaj się w lewo. Następnie przejdź przez drzwi z prawej. Dotrzesz do pomieszczenia, w którym spała Ciri.

Księga, ubrania i zabawka bączek - przedmioty, którym się przyjrzyj

Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby zlokalizować kilka ważnych przedmiotów. Z prawej strony znajdziesz księgę „Niejasna natura klątw". Po jej podniesieniu przeczytaj ją z poziomu inwentarza. Następnie przyjrzyj się rozrzuconym na podłodze ciuchom, a także bączkowi znajdującemu się na lewo od łóżka.

Podnieś zabawkę, wyjdź na korytarz i przejdź przez drzwi naprzeciwko. W środku znajdziesz Małgosię z którą porozmawiaj. Na koniec podaruj jej znalezionego bączka, co zakończy misję.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze