Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 ma siedem lat. Spore przeceny i darmowe gadżety

Szczęśliwe urodziny.

Wiedźmin 3 ukazał się 19 maja 2015 roku. CD Projekt świętuje siódme urodziny produkcji, organizując spore przeceny oraz rozdając zestaw cyfrowych gadżetów za darmo.

Nie trzeba zapewne przypominać, że Dziki Gon został przyjęty niezwykle pozytywnie przez graczy i recenzentów. Wersja PC do dziś plasuje się w dwudziestce najwyżej ocenianych tytułów w historii, a sama produkcja - na przeróżnych listach najlepszych RPG wszech czasów.

Jeśli jakimś cudem ktoś nie posiada jeszcze Wiedźmina 3, w sklepie GOG.com wersję GOTY – wraz z dwoma rozszerzeniami - nabyć można za skromne 30 zł, a więc 80 procent taniej. Sama „podstawka” kosztuje 18 zł.

Za darmo do pobrania jest za to pakiet The Witcher Goodies Collection. W skład zestawu wchodzą między innymi zapis wideo koncertu muzyki z Wiedźmina 3, a także grafiki, utwory, tapety oraz zakulisowe sceny z poszczególnych odsłon cyklu od CD Projektu.

Oferta pojawiła się już wcześniej, ponieważ - jak warto przypomnieć - w tym tygodniu 11 urodziny obchodzi także Wiedźmin 2. Kto wie, być może potwierdzona już, kolejna odsłona serii, także ukaże się w maju.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze