Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - jak szybko zarabiać pieniądze

W poszukiwaniu łatwego zarobku.

Jednym ze skutecznych sposobów pozyskiwania gotówki w Wiedźminie 3 jest wykonywanie zleceń wiedźmińskich. Przed podjęciem zadania warto się targować, by zyskać jeszcze więcej pieniędzy. Po zabiciu bestii otrzymamy również trofeum, które można sprzedać kupcowi.

Innym sposobem na zarobek jest zbieranie i sprzedawanie przedmiotów z poległych przeciwników, a także skrzynek i beczek. Warto odpowiednio wybierać kupców - płatnerz jest skory zapłacić więcej za zbroję, natomiast kowal za wszelkiego rodzaju oręż.

W pozyskaniu gotówki pomogą nam też książki i wszelkiego rodzaju dokumenty. Po jednokrotnym ich przeczytaniu warto je sprzedać, gdyż stają się bezużyteczne. Zdobędziemy tym samym nieco pieniędzy i pozbędziemy się niepotrzebnych przedmiotów.

W świecie gry możemy znaleźć trzy rodzaje monet: oreny, nilfgaardzkie floreny oraz novigradzkie korony. Tylko te ostanie służą jednak jako środek płatniczy. Resztę możemy natomiast wymienić na korony w banku Vivaldich, który znajduje się w Novigradzie.

Następnie: Wiedźmin 3 - jak rozwijać postać

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wiedźmin 3 - jaki olej na Dziki Gon

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Wojciech Onyśków

Contributor

Komentarze