Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 gotowy do pobrania na GOG, Steamie i Xbox Live

„Wkrótce” też na PS4 i Origin.

CD Projekt poinformował, że posiadacze zamówień przedpremierowych Wiedźmina 3 w wersji cyfrowej mogą już zacząć pobierać grę, by 19 maja bez żadnego oczekiwania przystąpić do rozgrywki.

Płotka galopuje do premiery

Opcja preloadu dostępna jest od wczoraj w sklepie GOG (także za pomocą GOG Galaxy lub standardowej aplikacji), a od dzisiaj także na Steamie i Xbox Live, w wersji Xbox One.

Cyfrowy system dystrybucji Origin dołączy do tego grona już 14 maja, a przy PlayStation Network podano, że pobieranie będzie można rozpocząć „wkrótce”.

Polskie studio podało także, że pliki gry zostaną odblokowane 19 maja o godzinie 1 nad ranem polskiego czasu.

Osoby zamawiające wersję pudełkową w opakowaniu także znajdą klucz na GOG, ale rejestracja nie będzie wymagana - choć konieczna do pobrania zapowiedzianych DLC.

Bez względu na wersję, w dniu debiutu do rozgrywki konieczne będzie pobranie pliku wykonawczego, aktywującego tytuł. W planach jest także premierowa aktualizacja - obejmująca już zapewne większy pakiet danych.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły