Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Gangi Novigradu

Współpraca z Tasakiem - zadania poboczne w Novigradzie.

Gangi Novigradu to kolejna z kilku misji, która aktywuje się - i częściowo pokrywa - z zadaniem wątku głównego w grze Wiedźmin 3, zatytułowanym Dorwać Juniora.

Misja aktywuje się po rozmowie z Tasakiem (1). Jeśli chcesz wykonać to zlecenie, będziesz musiał przy poszukiwaniach Juniora współpracować z Tasakiem. Jeśli odnajdziesz Juniora na własną rękę, to zadanie zakończy się niepowodzeniem.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po przyjęciu propozycji krasnoluda udaj się w pobliże areny na wschodzie (2). W zaułku przed wejściem spotkasz oddział Tasaka. Porozmawiaj z krasnoludami, po czym załatwcie strażników, wejdźcie do środka i zacznijcie walkę z ludźmi Juniora.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Przebij się do lokacji z Igorem, gdzie zabij wszystkich. Podnieś klucz od Igora i przeszukaj skrytkę przy krześle na którym siedział. Znajdziesz w niej dokument, który przeczytaj.

Skieruj się teraz w stronę zejścia do areny i przy pomocy wiedźmińskich zmysłów namierz tajne przejście (3) na ścianie. Przestaw pochodnię (4) z prawej, a otworzysz wejście do schowka, w którym znajdziesz notatkę, informującą o kontaktach Juniora z Redańczykami.

Następnie skieruj swoje kroki do kasyna (5). Załatw strażników przed wejściem, po czym wejdź z krasnoludami do środka i rozpocznij jatkę ludzi Juniora. Zacznij kierować się na wyższe piętro, aż dotrzesz na drugie. Przejdź przez drzwi z lewej i zacznij rozmowę z niziołkiem.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Na koniec wróć do Tasaka i powiedz mu, czego się dowiedziałeś. Krasnolud powie ci, abyś poczekał, aż Junior sam wyjdzie z ukrycia, a tobie podaruje 300 koron. W tym momencie misja się zakończy, a poszukiwania Juniora kontynuuj po spotkaniu z Dijkstrą. Dalszy ich przebieg pokrywa się z misją główną Dorwać Juniora.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze