Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 doczeka się dzisiaj kolejnej aktualizacji na konsolach

Szereg poprawek.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali, że jeszcze dzisiaj „powinna” zadebiutować kolejna łatka dla konsolowej wersji gry Wiedźmin 3.

CDPR nie zwalnia tempa prac

Aktualizacja oznaczona numerem 1.05 zawiera kilka poprawek wprowadzonych już na PC, a także szereg zmian przygotowanych specjalnie z myślą o PlayStation 4 i Xbox One.

Z informacji opublikowanych na oficjalnym forum dyskusyjnym wynika, że zasoby złota nie zresetują się już po przekroczeniu 65535, a ubrania Geralta nie będą nagle moczyły się po wyjściu z menu.

Rozwiązano problemy z niekończącym się ładowaniem w misji Władca Undvik, z wejściem do krypty podczas poszukiwania ekwipunku ze szkoły Żmii czy podczas interakcji z postacią w zadaniu Dorwać Juniora.

Bonusy zapewniane przez mutageny będą teraz poprawnie zapisywane, a umiejętności poprawnie usuwane po skorzystaniu z mikstury oczyszczenia. Wprowadzono też ogólne zmiany w stabilności rozgrywki i w interfejsie.

„Jednocześnie pracujemy nad następnym, całkiem dużym patchem, wprowadzającym szereg kolejnych poprawek” - czytamy w komunikacie. „Ta łatka powinna ukazać się wkrótce po 1.05.”

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze