Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - aktualizacja 1.07 już dostępna na PC

AKTUALIZACJA: Patch już na wszystkich platformach.

Aktualizacja: Twórcy poinformowali, że łatka jest już dostępna na wszystkich platformach, a więc trafiła także na Xbox One i na PS4, choć w przypadku tej drugiej platformy bywa różnie - deweloperzy informują, że w niektórych regionach aktualizacja nie pojawia się w PS Store.

Warto zaznaczyć, że patch zajmuje ponad 7GB.

*

Oryginalna wiadomość: Deweloperzy z CD Projekt RED poinformowali, że aktualizacja 1.07 gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępna na PC - zarówno dla wersji z GOG.com, jak też Steam.

Twórcy zaznaczają, że serwery GOG są obecnie lekko przeciążone, dlatego pobieranie łatki może potrwać nieco dłużej. Przypominają także, że użytkownicy Steama powinni uruchomić ponownie aplikację, a jeżeli aktualizacja nie zacznie się pobierać - sprawdzić manualnie jej dostępność.

Patch 1.07 to jedna z największych łatek Wiedźmina 3. Wprowadza między innymi możliwość przechowywania przedmiotów w specjalnych schowkach - stosowne miejsca pojawią się w kilku miejscach na mapie świata.

Twórcy przygotowali też ulepszony system segregacji zasobów w ekwipunku - chociażby książek i dokumentów. Zaimplementowana została też opcja sortowania przedmiotów.

Formuły alchemiczne i schematy rzemiosła będą mogły zostać „przypięte”, co znacznie ułatwi poszukiwanie potrzebnych komponentów i składników w sklepach.

Pełną listę zmian - bardzo obszerną - opublikowano w ubiegłym tygodniu.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy patch trafi na konsole.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Komentarze