Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Akt II: Kaer Morhen - Zakłócenia

Zadanie główne: Geralt dostaje nietypowy, magiczny przedmiot.

Zadanie aktywuje się po rozmowie z Yennefer na szczycie wieży w Kaer Morhen. Dobrze, jeśli wcześniej zaliczyłeś dwa pozostałe zadania związane z Eskelem (Ażeby widłogona zwabić...) i Lambertem (Ostatnia próba). Czarodziejka powie ci, że stale pękają jej kryształy, ponieważ w pobliżu znajduje się źródło zakłócające przepływ energii.

Po chwili otrzymasz specjalny przedmiot - potestyzator, którego używa się tak, jak innych przedmiotów podręcznych (np. kuszy). Jego zadaniem jest lokalizowanie źródeł energii. Po wprawieniu go w ruch zaczyna wydawać dźwięki, im głośniejsze, tym źródło jest bliżej.

Źródła zakłóceń znajduje się w drewnianych skrzyniach

Zejdź na dół twierdzy i zacznij rozglądać się po głównym holu. Posługując się przyrządem zacznij kierować się w stronę drewnianych skrzyń stojących przy klatce nieopodal Vesemira. Podejdź do nich i zapytaj Vesemira, co się w nich kryje. Po scence wróć do Yennefer i przekaż jej wiadomości.

Po uczynieniu tego dojdzie do pewnej rozmowy z przyzwaną osobą, a potem do kolejnej scenki. W tym momencie misja się zakończy.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Akt II: Kaer Morhen - Va faill, Elaine

Powrót do spisu misji fabularnych: Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Powrót głównego spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze