Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiadomo, jak wygląda Ethan z Resident Evil Village

Pomógł mod na PC.

Twarz Ethana Wintersa - głównego bohatera dwóch ostatnich odsłon Resident Evil - jest w grach skrupulatnie ukrywana, by nie ujawnić wyglądu twarzy. Fani doszukali się jednak pełnego wizerunku postaci.

Temat rozpoczął niejaki „Ammnontet!”, który opublikował na Twitterze wizerunek mężczyzny. Opisywana praca pochodzi jednak z serwisu DevianArt i została przygotowana przez fana. Co prawda na bazie modelu z gry, lecz nadal mowa o pół-oficjalnej ilustracji.

Powyższy model pochodzi z Resident Evil 7 i został opublikowany w sieci jeszcze w 2017 roku. Podobny wizerunek zastosowano w Resident Evil Village, co po przeszukaniu plików produkcji potwierdził inny fan.

Lepszą jakość zapewnia wbudowana w Village galeria postaci. Także tutaj wizerunek Ethana jest domyślnie ukryty w cieniu, lecz prosta modyfikacja dla wersji PC pozwala usunąć efekt, dając najlepsze jak na razie spojrzenie na Ethana Wintersa.

Już od lat wiadomo za to, że jeszcze przy okazji prac nad Resident Evil 7 swojej twarzy Ethanowi użyczył tunezyjski model Yaya Chamki, stając się bazą dla bohatera dwóch ostatnich odsłon serii.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze