Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Weekend laptopa w OleOle

Komputery do domu, grania i pracy.

W sklepie OleOle rozpoczęła się akcja promocyjna Weekend laptopa. Przez 48 godzin mamy okazję kupić popularne modele w okazyjnych, niskich cenach. To świetna okazja, aby wymienić posiadany sprzęt lub zakupić dodatkowy komputer do pracy i rozrywki poza domem.

Promocja trwa do 19.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Wielu producentów oferuje wydajne i tanie laptopy do codziennego użytku. Tego typu sprzęt idealnie nadaje się do oglądania filmów, przeglądania internetu i prostej pracy biurowej. Urządzenia nierzadko posiadają wydajny procesor i dużo pamięci podręcznej, jednak nie będą dobre do gier, ze względu na brak dedykowanej karty graficznej.

Laptopy dla graczy w ostatnich latach zyskały ogromną popularność. Ze względu na rozwój techniki, mobilne karty graficzne są niemal tak samo wydajne, jak odpowiedniki do komputerów stacjonarnych. Sprzęt często charakteryzuje się również zjawiskowym podświetleniem RGB.

W biznesie niezawodność to podstawa, dlatego komputery klasy premium wykonane są z najwyższej jakości materiałów, aby były lekkie i łatwe w przenoszeniu, ale jednocześnie wytrzymałe oraz gotowe do pracy zawsze i wszędzie. W tego typu konstrukcjach znajdziemy najwyższej klasy, topowe podzespoły, gwarantujące długą żywotność sprzętu.

Wszystkie laptopy objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.