Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

We wtorek premiera dodatku GTA Online: Szefowie i inni przestępcy

Jacht, gangi, tryby i inne.

Studio Rockstar ogłosiło, że GTA Online wzbogaci się w następny wtorek - 15 grudnia - o kolejne rozszerzenie, zatytułowane Szefowie i inni przestępcy (ang. Executives and Other Criminals).

Impreza na jachcie

Deweloperzy przygotowali nowe tryby rozgrywki, możliwość modyfikowania apartamentów, dom na palach do kupienia, a nawet jacht z załogą i opcją zmiany wyglądu.

Ważniejszy wydaje się być jednak status VIP-a, pozwalający zakładać własne organizacje przestępcze, otwierające drogę do nowych misji w kooperacji i wyzwań oraz umiejętności specjalnych w grze swobodnej.

Do tego możliwość zatrudniania innych graczy jako ochroniarzy i związane z tym dodatki: opancerzone wersje pojazdów, limuzyna z wieżyczką, obrona przeciwlotnicza jachtu, helikopter SuperVolito Carbon oraz „osobiste pojazdy wodne”.

„Niektóre wydarzenia trybu swobodnego (jak Król na zamku i Ruchomy cel) zostaną automatycznie zmodyfikowane, gdy rozgrywać je będą organizacje” - czytamy w informacji prasowej.

„W nowym trybie adwersarza - Ewakuacja - drużyna ochroniarzy musi odszukać i ewakuować szefa z rozbitego odrzutowca, zanim znajdzie i zamorduje go drużyna zabójców.”

Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze