Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wczesna wersja Warhammer 40,000: Eternal Crusade już na Steamie

Strzelanka z elementami MMO.

Warhammer 40,000: Eternal Crusade od studia Behaviour Interactive jest już dostępne w dziale Wczesnego Dostępu na Steamie. Pełna wersja ukaże się w przyszłości także na PS4 i Xbox One.

Eternal Crusade to strzelanka z elementami MMO. Gracze mogą razem z czwórką znajomych wykonywać kolejne misje na różnych planetach, by powoli zdobywać coraz więcej terytorium dla swojej frakcji.

Możliwe będzie także branie udziału w walkach z innymi graczami. Na polach bitwy zmierzy się w sumie kilkudziesięciu użytkowników reprezentujących cztery armie.

Tworząc postać wybieramy między frakcjami Space Marines i Chaos Marines. W przyszłości twórcy zaimplementują także rasy Orków i Eldarów.

W miarę rozwoju gry, deweloperzy chcą uczynić z niej „prawdziwie otwartą” produkcję z ogromnym światem. Obecnie nabywcy otrzymują ograniczoną zawartość skupiającą się głównie na samotnych starciach z Tyranidami.

Eternal Crusade spędzi w dziale Early Access co najmniej kilka miesięcy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze