Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion za darmo przez weekend. W sierpniu dodatek Assassin's Creed

Ubisoft przedstawia plany na rozwój gry.

Od 25 do 29 marca Watch Dogs Legion jest dostępny do przetestowania za darmo. Ubisoft udostępni wersję próbną na wszystkich platformach, a więc PC, Xbox i PlayStation. Ponadto wydawca podał nieco bardziej szczegółowe plany na rozwój gry - wiemy już, że dodatek nawiązujący do Assassin's Creed zadebiutuje w sierpniu.

W ramach darmowego weekendu chętni uzyskają dostęp do pełnego otwartego świata Watch Dogs Legion i multiplayera (bez Tactical Ops), ale z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi ścieżki fabularnej. Choć grę dałoby się ukończyć w przeciągu tych kilku dni, wersja testowa kończy się na misji Skye Larsen, rozgrywanej mniej więcej w połowie przygody.

W najbliższych miesiącach produkcja wzbogaci się o płatne i darmowe dodatki. Bez dodatkowych opłat gracze otrzymają w kwietniu nowe misje w kooperacji, dodatkowe aktywności, rozwiniętą customizację postaci oraz dwa nowe typy mieszkańców Londynu. Późnym majem Ubisoft wprowadzi zaś darmowe rozszerzenie do trybu multiplayer z kolejnymi zadaniami.

Posiadacze przepustki sezonowej mogą zaś liczyć na nową postać w kwietniu - kontrolującą umysły Minę Sidhu - a także fabularne rozszerzenie Bloodline, w którym spotkamy Aidena Pierce'a z „jedynki” oraz Wrencha z Watch Dogs 2.

Warto zwrócić uwagę na kolory. Fioletowy do darmowe treści, a niebieski - dla posiadaczy przepustki sezonowej

Sierpień to czas crossoveru z serią Assassin's Creed. Nabywcy season passa wcielą się w Darcy, członkinię Bractwa Asasynów, a także otrzymają nowe misje nawiązujące do cyklu.

Watch Dogs jest również aktualnie przecenione o 50 proc. na wszystkich platformach. Wydawca przygotował też obniżki na edycje specjalne i przepustkę sezonową.

Jeżeli zdecydujecie się wypróbować grę, zajrzyjcie do naszego poradnika do Watch Dogs Legion.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze