Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - W sercu Albionu: Tower, Nigel Cass

Włamujemy się na ważne spotkanie.

Misja główna, która odblokuje się po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Luka w pancerzu. Skieruj się w stronę londyńskiej Tower i porozmawiaj z agentką, która powie o możliwości werbunku strażniczki Albionu.

Udaj się do wskazanej osoby i porozmawiaj z nią. Okaże się, że Karen Henderson z chęcią zasili szeregi agentów, jeśli wykona się dla niej misję rekrutacyjną. Aby ją przejść udaj się we wskazane miejsce i, najlepiej z drona użytkowego, pobierz z laptopa (1) informacje na temat leków.

Następnie udaj się w miejsce, gdzie znajduje się karetka (2). Wokół przechadzają się strażnicy, ale możesz ich po kolei eliminować, jeśli wszedłeś np. przez uliczkę od podwórza. Ważne, aby dotrzeć na podwyższenie, gdzie znajduje się skrzynka elektryczna (3). Należy ją aktywować, co spowoduje przepływ prądu do bramy. Kiedy oczyścisz sobie drogę porwij karetkę, rusz do przodu, otwórz bramę, a po opuszczeniu lokacji udaj się do wskazanego punktu i zostaw pojazd, co zakończy misję rekrutacyjną.


Włamanie do Tower i podsłuchanie spotkania

Od tej pory będziesz mógł korzystać z usług agenta w mundurze Albionu, co zapewni możliwość wchodzenia do miejsc związanych z tą organizacją. Pamiętaj jednak, aby nie zbliżać się za bardzo do innych wartowników.

Jako nowa agentka udaj się do Tower i wejdź na teren korzystając z bramy (4).

Omijając drona oraz strażników rusz przed siebie, a potem skręć w stronę bramy z prawej. Otwórz ją, wejdź do dalszej części kompleksu i skieruj się do drzwi (5) z prawej na górze.

W nowej lokacji rusz przed siebie. Możesz odwrócić uwagę strażnika (6), po czym udaj się na schody (7) z lewej.

Na piętrze rusz przed siebie i skieruj się w prawo. Okaże się, że aby przejść przez przejście (8) trzeba mieć przepustkę.

Cofnij się nieco i skręć w lewo - udaj się do pomieszczenia z komputerem (9). Zhakuj go i poczekaj chwilę, aż przepustka zostanie stworzona. Wróć do poprzedniego przejścia, przyłóż przepustkę do czytnika z lewej i wejdź do nowej lokacji.

Kiedy się tam znajdziesz udaj się na schody z prawej i wejdź nimi na górę. Po zakończeniu podsłuchiwania uruchomi się alarm. Zejdź na dół i opuść pomieszczenie kierując się w lewo. Mijanych strażników możesz od tyłu obalać lub wymijać, co ułatwi odwracanie ich uwagi. Zejdź na dół po schodach (10) z prawej.

Piętro niżej skieruj się do pomieszczenia (11) z kolejnymi schodami, którymi dotrzesz do katakumb.

W podziemiach zeskocz na dół i zacznij kierować się przed siebie, aż dotrzesz do kraty (12), którą podniesiesz dźwignią z prawej. W nowej lokacji zeskocz niżej i kontynuuj, aż do miejsca, gdzie agentka wejdzie do wody i wypłynie z budynku.

Następnie: Watch Dogs Legion - Plan kradzieży planów: laboratorium dronów

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Luka w pancerzu: rozbrojenie pułapki

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze