Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ubranie, strój: kupowanie i zmiana

Edycja wyglądu.

Watch Dogs Legion nie pozwala zmienić wyglądu postaci, ale możesz swobodnie edytować ubrania każdej z nich, a do tego kupować nowe. Na tej stronie wytłumaczymy ci, jak to robić.

Aby kupić nowe ubrania lub zmienić strój, poszukaj ikony koszulki (1) na mapie, zaznacz to miejsce, a potem się na nie udaj.

Będąc na miejscu, najprawdopodobniej zobaczysz kilka ikon koszulek, bo sklepy z ubraniami rozmieszczone są w skupiskach.

W celu kupienia ubrań lub ich zmiany, podejdź do lady i naciśnij przycisk widoczny na ekranie.

Uwaga:

  • Każdy sklep (a właściwie każdy rodzaj sklepu - znajdują się one w wielu punkach w mieście) sprzedaje inne ubrania. Nie ma sposobu na przejrzenie całej oferty dostępnej w grze
  • Jeśli chcesz tylko zmodyfikować strój, nie ma znaczenia, do którego sklepu podejdziesz

W nowym oknie zobaczysz dwie zakładki. Sklep (2) służy oczywiście do kupowania, a Garderoba (3) do przeglądania posiadanych ubrań i ich zmiany.

Kupione raz ubranie jest dostępne dla wszystkich agentów. Nie ma też ograniczeń dotyczących sztuk - pojedyncza transakcja zapewnia ich nieograniczoną liczbę.

W siedzibie DedSec również możesz kupować unikalne ubrania. Masz tam też dostęp do garderoby.

Następnie: Watch Dogs Legion - hakowanie i profilowanie

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - najlepsze zdolności i gadżety, co kupić

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze