Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion to nowa odsłona serii - potwierdza Ubisoft

Prezentacja gry 10 czerwca.

Watch Dogs Legion to oficjalny tytuł trzeciej części serii od Ubisoftu. Firma potwierdziła tę informację na Twitterze, pokazując przy okazji krótką animację z logo gry.

Sklep Amazon opublikował wcześniej opis produkcji, zdradzając przy okazji, że jedną z nowości będzie możliwość rekrutowania mieszkańców miasta i kierowania nimi, tak jak głównym bohaterem. Wpis na Twitterze zdaje się to potwierdzać.

Akcja - według nieoficjalnych informacji - ma być osadzona w Londynie, w niedalekiej przyszłości, w której Brexit stał się rzeczywistością.

Nowa część zostanie zaprezentowana na targach E3, a więc przedstawiciele Ubisoftu z pewnością zaplanowali pokaz w ramach konferencji, która rozpocznie się o godzinie 22:00 w poniedziałek, 10 czerwca.

Zobacz też: E3 2019 - konferencje: start, rozpiska, harmonogram

System kontrolowania pobocznych postaci ma być jednym z najbardziej ambitnych projektów w historii studia. Dopracowanie tej mechaniki przyczyniło się podobno do znacznego wydłużenia prac nad grą.

Watch Dogs 2 zupełnie odcięło się od poważnego i mrocznego klimatu pierwszej części

Watch Dogs zadebiutowało w 2014 roku - w pierwszej odsłonie wcielaliśmy się w mężczyznę dokonującego zemsty na wysoko postawionych gangsterach w Chicago. Watch Dogs 2 ukazało się dwa lata później, przenosząc akcję do San Francisco i stawiając w głównej roli młodego hakera i paczkę jego znajomych, którzy walczą z korporacjami.

O autorze
Komentarze