Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ETO: jak zdobywać pieniądze

Szybka gotówka.

ETO w Watch Dogs Legion to waluta, która pełni rolę pieniędzy. Służy między innymi do kupowania ubrań i innych przedmiotów kosmetycznych. Jak zdobyć jej więcej?

Oto najlepsze sposoby na gromadzenie pieniędzy:

  • Wykonywanie misji głównych
  • Hakowanie bankomatów
  • Otwieranie sejfów
  • Poszukiwanie źródeł ETO w mieście

Misje fabularne są świetnym sposobem na wypełnienie portfela. Po wykonaniu kilku z nich powinieneś dysponować już imponującą sumą na koncie. Trzeba jednak przyznać, że to czasochłonna metoda.

Za zadania poboczne i różne aktywności również otrzymujesz ETO, ale w niewielkiej ilości, więc nie warto wykonywać ich wyłącznie z myślą o zarobku.

Niewielki przypływ gotówki zapewniają ci także bankomaty (1). W jednym punkcie zazwyczaj jest ich kilka - np. cztery - więc po prostu zhakuj je za pomocą szybkiego hakowania, by nieco zarobić.

Warto nadmienić, że podczas misji związanych z profilowaniem szczegółowym, często trafisz w miejsca obok bankomatów. Warto korzystać z każdej takiej okazji.

Kolejnym sposobem zarobku jest rozglądanie się za sejfami (2). Są one umieszczone w różnych miejscach będących pod nadzorem. Z jednego sejfu otrzymasz zawsze ponad 1000 ETO.

Sejfy znajdziesz podczas wykonywania różnych misji, zarówno fabularnych, jak i pobocznych. Wystarczy do nich podejść i przytrzymać przycisk akcji.

Prawdopodobnie najlepszą metodą zdobywania pieniędzy jest jednak otwarcie mapy i przeczesywanie miasta w poszukiwaniu ikon ETO (3).

Po prostu zaznaczaj kolejne ikony, udawaj się na miejsce i hakuj niewielkie urządzenia (4). Możesz z nich otrzymać nawet ponad 1000 ETO.

Następnie: Watch Dogs Legion - szybka podróż, metro

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - pościg, jak uciec policji

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze