Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - 404 nie znaleziono: Nowt, komputer kwantowy

Usuwamy ważne dla przeciwników dane.

Następne zadanie główne, które staje się dostępne po ukończeniu misji fabularnej o nazwie Rozpoczęcie sekwencji. Pierwszym celem będzie udanie się do zaznaczonego żółtą ikoną miejsca, gdzie należy włamać się do serwera w Somerset House.

Ten znajduje się wśród zabudowań na dachu dużego budynku. Najłatwiej dostać się do niego korzystając z drona użytkowego. Poczekaj, aż strażnicy nieco się oddalą, po czym wyląduj przy pomieszczeniu (1) z serwerem, wejdź do środka i zhakuj go.

Po obejrzeniu nagrania opuść teren i udaj się do wieży Nexus, gdzie trzeba będzie usunąć dane z komputera kwantowego. Obejdź budynek i znajdź z boku schody prowadzące do bocznego wejścia. Wrzuć przez nie pająkbota i udaj się nim na górę po schodach z lewej. Na wprost zobaczysz wejście do szybu (2).

Korzystaj z szybów i unikaj strażników, aby dostać się do pomieszczenia z komputerem (3). Wejdź do środka i włam się do niego. Jeśli włączą się systemy alarmowe, to staraj się pozostawać w ciągłym ruchu w pobliżu komputera, żeby usunąć z niego dane.

Jeśli się to nie uda i pająkbot zostanie zniszczony, to włam się do kamery w pomieszczeniu z komputera i usuń dane (5) przy jej pomocy.

Opuść okolicę i zacznij kierować się do kolejnego komputera, zaznaczonego na mapie. Najłatwiej dostać się do niego korzystając z dźwigu lub użytkowego drona. Uważając na pojedynczego strażnika na dachu zdobądź z laptopa (6) klucz, po czym wejdź do pomieszczenia z serwerem (7), z którego wyciągnij informacje. Po wszystkim opuść okolicę, co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - Powrót do domu: Skye Larsen

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Rozpoczęcie sekwencji: włamanie do SI

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze