Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs - „Hakowanie to twoja broń”

Nowy zwiastun produkcji Ubisoftu.
Watch Dogs - Trailer

Ubisoft opublikowało nowy trailer Watch Dogs. To pierwszy z filmów, które złożą się na serię zwiastunów z fragmentami rozgrywki, w których zebrane zostaną najważniejsze informacje na temat produkcji.

Materiał przypomina nam m.in. czym jest sieć ctOS, która kontroluje Chicago. Narratorka zaznacza, że ktoś, kto zdobędzie umiejętności włamania się do tego systemu, zyska niezwykłe możliwości.

Dowiadujemy się również, że kontrolę nad siecią będziemy przejmować stopniowo. Można domyślać się, że element ten będzie przypominał wyswabadzanie dzielnic spod kontroli Templariuszy w serii Assassin's Creed.

Film przedstawia też wiele przykładów używania elementów miasta w celu zyskania przewagi w walce i odwracania uwagi przeciwników.

Watch Dogs zadebiutuje 22 listopada, trafi na PC, Wii U, Xboksa 360 i PlayStation 3. Ukaże się też na konsolach nowej generacji.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły