Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 3 - jak zarabiać gotówkę

Sposoby na szybkie zdobywanie pieniędzy.

W grze Wasteland 3, gotówka służy do wielu rzeczy. Możesz za nią kupować przedmioty, ulepszać pojazd Kodiak, a także zdobywać dodatkowe informacje podczas rozmów z postaciami niezależnymi. Jak szybko i sprawnie zdobywać gotówkę? Na to pytanie odpowiadamy w tym rozdziale.

Poziom gotówki sprawdzić możesz, na przykład, w ekwipunku - wartość (1) wyświetla się w jego górnej części. By sprawnie zdobywać dolary, trzymaj się tych kilku zasad:

  • Sprawdzaj wszystkie pojemniki, na które się natkniesz. W każdym z nich znajdziesz od jednego do nawet kilkunastu przedmiotów, z których część potem możesz sprzedać.
  • Zainwestuj w umiejętności Otwieranie zamków i Materiały wybuchowe. Pierwsza z nich pozwoli ci otwierać zamknięte pojemniki, w których często schowane są cenne przedmioty, druga z kolei rozbroić pułapki, które chronią te właśnie pojemniki.
  • Sprzedawaj przedmioty z postacią z umiejętnością Handel. Ważne, by w czasie sprzedaży w drużynie była postać z tą właśnie zdolnością. Każdy poziom Handlu zwiększy cenę sprzedaży przedmiotu o 50% (maksymalnie o 500%) i zmniejszy cenę zakupu o 1% (maksymalnie 10%).
  • Sprzedawaj złom. Nie jest on do niczego potrzebny i możesz go swobodnie sprzedawać. Zajrzyj do rozdziału jak szybko sprzedać złom gdzie opisujemy cały proces i przedstawiamy, w jaki sposób zwiększyć zarobek z tego tytułu.
  • Oszczędzaj. Oszczędzanie jest równie ważne, co zarabianie. Nie kupuj broni i pancerzy w sklepach, chyba, że jest to naprawdę konieczne. Tego typu przedmioty - a także amunicję i medykamenty - bez problemu znajdziesz w czasie eksploracji świata. Nie warto nadmiernie tracić gotówki na te przedmioty, by potem zalegały w ekwipunku.
  • Wykonuj zadania poboczne. Te bardzo często nie są wymagane do ukończenia gry, jednak pozwalają zdobyć od kilkudziesięciu do nawet kilkuset dolarów. Staraj się rozmawiać z każdą postacią w lokacji by zdobyć dodatkowe zadania poboczne.

Następnie: Wasteland 3 - jak otwierać zamki

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - jak działa reputacja

Komentarze