Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warzone 2 - widok FPP i TPP: czy można zmienić kamerę

Kamera trzecioosobowa i pierwszoosobowa.

Call of Duty Warzone 2.0 oferuje rozgrywkę zarówno w trybie FPP (pierwszoosobowym), jak i TPP (trzecioosobowym). Na tej stronie wyjaśniamy, czy można się między nimi przełączyć i gdzie są dostępne.

Odpowiadając od razu na najważniejsze pytanie: nie, między trybami FPP i TPP nie można przełączać się na żądanie. Jeśli wejdziesz do rozgrywki pierwszoosobowej, kamera jest zablokowana na TPP - i analogicznie w przypadku lobby trzecioosobowego.

Gra z widokiem FPP jest domyślna i obsługuje ją więcej trybów. Natomiast żeby zagrać z kamerą z 3. osoby, musisz znaleźć odpowiedni tryb w menu. Na premierę dostępny jest tylko jeden.

Dlaczego nie można przełączać się między kamerami? Byłoby to z pewnością wygodne rozwiązanie, ale również niesprawiedliwe dla graczy, którzy wolą widok FPP. W TPP widać znacznie więcej i można zaglądać za rogi budynków bez wychylania się z nich.

Być może twórcy zdecydują się w przyszłości na rozwiązania z innych gier, czyli serwery łączące widok FPP i TPP (kamera do wyboru). Jest to jednak wątpliwe, bo wprowadziłoby zamieszanie do już teraz niejasnego menu wyboru trybów.

Następnie: Warzone 2 - przesłuchiwanie przeciwników

Spis treści: Warzone 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warzone 2 - gdzie lądować: najlepsze miejsca na mapie

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze