Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warzone 2 - atomówka: jak aktywować bombę atomową na mapie

Instrukcja i wskazówki.

Bomba atomowa - zwana pieszczotliwie atomówką to niemal znak rozpoznawczy serii Modern Warfare. Co jednak zaskakujące, jest też obecna w Call of Duty Warzone 2.0 i przy odpowiednich staraniach można ją zrzucić na mapę, kończąc rozgrywkę dla wszystkich zawodników.


Na tej stronie:


Atomówka w Warzone 2 w skrócie

Zanim przejdziemy do szczegółowej instrukcji, przyjrzyjmy się krokom, które są wymagane do odpalenia tzw. „nuke'a” w Warzone 2.0.

Zadanie zdecydowanie nie jest proste i wymaga wielkich umiejętności, a także zgranego zespołu. Jest tyle momentów, w których coś może pójść nie tak, że ostateczny cel wydaje się wręcz niemożliwy. Jednak kilku ekipom na świecie udało się już dokonać tego wyczynu.

Oto kroki, jakie należy podjąć:

  1. Wygraj 5 meczów battle royale z rzędu
  2. Rozpocznij kontrakt Champion's Quest (nazwa oryginalna)
  3. Znajdź trzy pierwiastki chemiczne na mapie
  4. Poczekaj na pojawienie się lokacji z bombą i uzbrój ją za pomocą znalezionych pierwiastków
  5. Broń atomówki przed innymi graczami przez 2 minuty

Odpalenie atomówki możesz zobaczyć w materiale poniżej:

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i wskazówek, zajrzyj do poniższej sekcji.


Pełna instrukcja zrzucenia bomby atomowej

Zadanie Champion's Quest

Gdy wygracie 5 meczów z rzędu, rozpocznijcie 6. Na mapie zobaczycie trzy żółte loga Warzone. Udajcie się do dowolnego z nich, by rozpocząć zadanie Champion's Quest, prowadzące do wysadzenia atomówki.

Na ekranie zobaczycie cel zadania: „Zmontuj atomówkę i zniszcz strefę wojny”.

Zbieranie pierwiastków

Waszym zadaniem jest teraz zebranie trzech pierwiastków, które są potrzebne do zmontowania bomby. Wszystko to musi być wykonane w trakcie jednego meczu. Każdy pierwiastek wywołuje jakiś efekt uboczny.

Na mapie pojawi się marker pierwszego pierwiastka, Berylu. Kiedy dowolny członek oddziału go zbierze, będzie zaznaczony na mapie jako złota korona - dla wszystkich graczy biorących udział w meczu.

Po zebraniu Berylu na mapie pojawi się nowa lokacja, gdzie znajdziecie Pluton. Osoba, która go przenosi, będzie nieustannie otrzymywać niewielkie obrażenia. Obrażenia będą też „promieniować” na członków oddziału w niewielkiej odległości.

Trzeci znacznik wskaże Tryt, a osoba, któa będzie go przenosić, będzie mieć zepsuty radar.

Montowanie atomówki

Po zebraniu trzech pierwiastków pokaże się na mapie miejsce z bombą, ale stanie się to dopiero po rozpoczęciu czwartej fazy strefy. W tym momencie rozpocznie się także „ucieczka z więzienia”, co oznacza, że wszystkie wyeliminowane osoby wrócą do gry.

Miejsce z bombą oznaczone jest na mapie ikoną atomówki. Bombę umieści na mapie samolot, a kiedy się to stanie, macie 5 minut na jej aktywację.

Udajcie się na miejsce i wejdźcie w interakcję z bombą, umieszczając w niej pierwiastki. Odpali się licznik detonacji. Przez 2 minuty musicie się teraz bronić przed ewentualnym atakiem ze strony innych graczy. Gracze mogą deaktywować atomówkę, więc nie możecie dopuścić ich do detonatora.

Co jeśli drużyna zginie? Będziecie mieli jeszcze dwie szanse, by zakończyć zadanie Champion's Quest. Jednak jeśli nie uda się za trzecim razem, ponownie trzeba będzie wygrać 5 meczów battle royale z rzędu, by spróbować jeszcze raz.

Detonacja atomówki przedwcześnie kończy mecz dla wszystkich zawodników znajdujących się w grze. Każdej osobie w meczu rozjaśnia się ekran i wyświetla animacja wybuchu. Drużyna, której udało się dokonać detonacji, wygrywa, uzyskując specjalny status Mistrzowskiej Dominacji.

Nagrody za odpalenie bomby

Drużyna odpowiedzialna za odpalenie atomówki nie tylko wygrywa mecz, ale zyskuje też pewne nagrody na stałe. To ekran zwycięstwa, emblemat, zawieszka na broń, wizytówka i naklejka.

Następnie: Warzone 2 - M13B: jak zdobyć broń za darmo

Spis treści: Warzone 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warzone 2 - najlepsza broń: karabin, pistolet, strzelba, snajperka

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze