Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warner Bros. Discovery znów niezadowolone z filmu. Premiera „Aquaman 2” opóźniona

„Shazam! 2” również przesunięte, bez zmian „The Flash”.

Warner Bros. Discovery zmienia daty premier dwóch filmów. „Aquaman 2” pierwotnie miał zadebiutować w kinach 17 marca 2023, ale teraz zaplanowano go na 25 grudnia 2023. Za to „Shazam! 2” z 21 grudnia 2022 przesunięto właśnie na 17 marca 2023. „The Flash” na razie bez opóźnień. Pojawi się w kinach 23 czerwca 2023.

Oficjalnie ogłoszono, że „Aquaman 2” potrzebuje więcej czasu na postprodukcję. Jednak, jak czytamy na Comicbook, David Zaslav, aktualny szef Warner Bros. Discovery, podobno nie był zadowolony z pokazanych mu efektów. Przypomnijmy, że pierwszy „Aquaman” zarobił ponad 1,1 miliarda dolarów.

Natomiast przesunięcie „Shazam! 2” wydaje się być dobrym ruchem. Film nie będzie konkurował z premierą produkcji „Avatar: Istota wody”, która pojawi się na ekranach 16 grudnia 2022 i zrobi niemałe zamieszanie na rynku.

Warner Bros. Discovery dotychczas nic nie wspomniało o opóźnieniu „The Flash”. Jak wiemy, Ezra Miller, wcielający się w główną postać, sprawia produkcji duże problemy. Ciążą na nim zarzuty związane z włamaniem, kradzieżą, a nawet pobiciem człowieka. Niedawno aktor przeprosił za swoje wybryki i przyznał, że podejmie terapię.

Jednak przed tym, jak wydał oficjalne oświadczenie, firma analityczna Morning Consult przeprowadziła badanie wśród Amerykanów na temat tego, czy film „The Flash” powinien w ogóle trafić do kin. Wyniki pokazały, że 42% ankietowanych nie chce premiery produkcji, w której w obsadzie jest aktor oskarżany o poważne przestępstwa.

O autorze
Komentarze