Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warhammer: Vermintide z dużą łatką i kolejnym DLC - Karak Azgaraz

AKTUALIZACJA: Data premiery wersji PC.

Aktualizacja (01.12.2016): We wpisie opublikowanym na Twitterze przedstawiciele studia Fatshark poinformowali, że rozszerzenie Karak Azgaraz na PC ukaże się 15 grudnia.

Deweloperzy nie podali jednak daty premiery wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

*

Oryginalna wiadomość (28.11.2016): Kooperacyjna gra akcji Warhammer: End Times - Vermintide doczeka się wkrótce kolejnego płatnego DLC - Karak Azgaraz. Ruszyły także otwarte testy aktualizacji 1.5.

Największa łatka w historii gry jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych na PC. Specjalne hasło na Steam otrzymamy po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie.

Pogoda jak za oknem

Aktualizacja jest na tyle duża, że spisanie poprawek i nowości wymagało aż trzech postów na oficjalnym forum dyskusyjnym. Zbalansowano niemal wszystkie bronie i umiejętności, wprowadzono szereg zmian w interfejsie, usprawniono inteligencję botów i działanie wrogów, naprawiono mnóstwo błędów i sprawiono, że „Franz Lohner nie gwiżdże już wesoło pod nosem”.

Jeśli o dodatku Karak Azgaraz mowa, to rozszerzenie wyceniono na 9 euro (ok. 40 zł). Akcja toczy się na terenie tytułowej, górskiej fortecy krasnoludów, gdzie umieszczono trzy nowe mapy.

Te lokacje to ratowanie inżyniera Halgrima w przepastnych salach Khazid Kro, by następnie wybrać się na poszukiwanie zapomnianego skarbca i przeklętej runy gdzieś wśród zaśnieżonych gór. Osobno jest też misja z zapalaniem ognia na szczycie - Chain of Fire. Wszystko to oczywiście podczas eksterminowania hord skavenów.

Do tego dwie bronie: Warpick dla krasnoludzkiego łowcy oraz Falchion dla Victora Saltzpyre, czyli łowcy wiedźm. Poniżej fragmenty rozgrywki z wersji beta:

Nie podano jeszcze daty premiery dla łatki i dodatku na PC, PS4 i Xbox One, lecz trwające testy na komputerach osobistych sugerują, że oczekiwanie nie powinno już być zbyt długie.

Jednocześnie na Steamie można jeszcze kupić Warhammer: End Times - Vermintide w promocyjnej cenie, niższej o 50 procent - także razem z poprzednimi rozszerzeniami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze