Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warhammer 40,000: Eternal Crusade - pierwsze ujęcia z rozgrywki w nowym MMO

Na PC, PS4 i Xbox One.

Behaviour Interactive opublikowało w serwisie YouTube krótką prezentacją studia. Na samym końcu materiału wideo twórcy umieścili kilka fragmentów z rozgrywki w Warhammer 40,000: Eternal Crusade.

Pracowników studia przedstawia starsza producentka gry, Stephanie Marchand. Na końcu przechodzimy do ujęć z gry, przypominającej pod względem grafiki Warhammer 40,000: Space Marine z 2011 roku. Obserwujemy jednostki Space Marines w walce na arenie, w trybie gracz kontra gracz.

Akcja w Eternal Crusade przedstawiona będzie z perspektywy trzeciej osoby. Gracze wybiorą jedną z frakcji: Space Marine, Chaos Space Marine, Orków lub Eldarów. Twórcy obiecują losowo generowane lokacje, charakterystyczne pojazdy i ogromne bitwy. Premiera w 2015 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Poniżej wspomniany film. Kluczowe momenty zaczynają się od trzeciej minuty.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze