Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

War Child - This War of Mine dodaje charytatywne DLC

Unikatowe graffiti w grze.

Strategia This War of Mine od polskiego studia 11 bit doczekała się nowego dodatku DLC, a całość zysków ze sprzedaży trafi do organizacji charytatywnej War Child.

Rozszerzenie dodaje do gry zestaw unikatowych graffiti, powiązanych tematycznie z konfliktem zbrojnym rozgrywającym się w tytule.

11 bit do współpracy zaprosiło szereg artystów, takich jak M-City, Gabriel „Specter” Reese, SeaCreative, Emir Cerimovic, Fauxreel czy Mateusz Waluś.

DLC jest dostępne w sprzedaży na Steamie, na różnych poziomach cenowych: 1, 10 lub 20 euro (ok. 4, 42, 83 zł).

Sto procent zysków otrzyma organizacja charytatywna War Child, zajmująca się organizowaniem pomocy dla dzieci cierpiących w wyniku konfliktów zbrojnych na całym świecie.

„This War of Mine to gra o tym, co musimy zrobić, by przetrwać wojnę. Opowieść o grupce cywilów, którzy w zniszczonym domu próbują stworzyć sobie przyzwoite warunki życia” - napisał w recenzji Artur.

„Twórcy zapowiadali solidną historię wojenną opowiedzianą z innej perspektywy i przygotowali dokładnie to, co obiecywali.”

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze