Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Waleczny lisek bohaterem gry akcji Stories: The Path of Destinies

Na PC i PlayStation 4.

Studio Spearhead Games opublikowało nowy zwiastun zręcznościowej gry akcji Stories: The Path of Destinies, opowiadającej o przygodach walecznego liska-szermierza o imieniu Reynardo.

Zapowiada się ładnie

Twórcy postawili na pewne innowacje w sferze prowadzenia opowieści, ponieważ każdy podejmowany przez postać gracza wybór zmieni narrację.

„Od zawadiackich przygód, przez sceny rodem z horrorów Lovecrafta - repertuar Stories jest nie tylko zróżnicowany, ale i pełen akcji” - zapewniają deweloperzy. Decyzje nie będą łatwe, jak ujawnia poniższy zwiastun: zakończenie wojny może kosztować życie naszego przyjaciela.

Akcja toczy się w świece Boreas, pełnym latających wysp, oferujących przeróżne widoki: od zapomnianych i zasypanych świątyń, na zaśnieżonych górach kończąc.

Deweloperzy dbają też o elementy RPG, w tym rozwój postaci, umiejętności, różne bronie czy modyfikowanie stylu walki za pomocą specjalnych klejnotów.

Premierę Stories: The Path of Destinies zaplanowano na początek przyszłego roku, na PC i PlayStation 4. Twórcy bazują na silniku Unreal Engine 4.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze