Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W trzy miesiące sprzedano milion egzemplarzy horroru Obcy: Izolacja

Tempo wolniejsze niż Colonial Marines.

Firma Sega ogłosiła, że horror Obcy: Izolacja sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy.

Informację podano na Twitterze. Gra ukazała się na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One, a od październikowej premiery minęły nieco ponad trzy miesiące.

Co interesujące, taki wynik oznacza, że produkcja studia The Creative Assembly sprzedaje się wolniej niż okryta złą sławą strzelanka Aliens: Colonial Marines.

Ten tytuł od Gearbox Software ukazał się 12 lutego 2013 roku, a do 31 marca znaleziono chętnych na 1,3 mln egzemplarzy, i to na mniejszej liczbie platform sprzętowych.

„Mimo pewnych niedociągnięć, Obcy: Izolacja to świetne, niepokojące doświadczenie i udany powrót Creative Assembly poza pole strategii. Jeśli chcecie poczuć strach przed kosmicznym mordercą na własnej skórze, lepszej okazji nie znajdziecie” - napisał w recenzji Mateusz.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze