Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Starfield znajdziemy więcej niż cztery miasta - wyjaśnia były deweloper

Potwierdzenie oczywistości.

Podczas czerwcowej prezentacji wyczekiwanej superprodukcji Bethesdy mogliśmy usłyszeć, że w Starfield znajdą się cztery główne metropolie. Niektórzy gracze zaczęli się martwić małą ilością miast, okazuje się jednak, że niepotrzebnie.

Kwestię osad postanowił doprecyzować były deweloper, który przez ponad rok pracował nad Starfield. - Prawdopodobnie nie będzie niespodzianką, że istnieje wiele innych, mniej ważnych lokacji, jak zwykle w przypadku gier Bethesda Games Studios - powiedział Nate Purkeypile. - Główne miasta są znacznie większe od mniej ważnych lokacji.

To, że Starfield będzie obfitować w mniejsze osady, nie powinno dziwić nikogo, kto grał w Skyrim czy Fallout 4. W każdej z tych gier możemy natrafić na niemal niezliczone wioski, forty czy inne mniejsze osady, w których często znajdziemy ciekawe zadania czy spotkamy interesujące postacie. Nie ma powodu, by w przypadku Starfield miało być inaczej.

Do tej pory poznaliśmy trzy z czterech głównych miast, jakie znajdziemy w Starfield. Są to New Atlantis - stolica Zjednoczonych Kolonii, Akila - centralne miasto Freestar Collective, oraz Neon, czyli „miasto uciech” zbudowane przez korporację poławiającą ryby o psychodelicznych właściwościach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze