Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W przyszłym tygodniu duża aktualizacja World of Warcraft

Nowy raid i funkcje gry.

Z wiadomości opublikowanej na oficjalnej stronie World of Warcraft wynika, że w przyszłym tygodniu - 23 czerwca - gra wzbogaci się o sporo nowej zawartości, wprowadzanej w łatce 6.2.

Stocznia w garnizonie

Największe innowacje to kolejna strefa z zadaniami - Tanaan Jungle - oraz otwarcie raidu w cytadeli Hellfire, z 13 bossami do pokonania. W garnizonach graczy będziemy mogli zbudować stocznię i okręty.

Podziemia z dodatku Warlords of Draenor przejdziemy także na nowym poziomie trudności - Mythic.

Ciekawą opcją dla weteranów jest funkcja Timewalking, umożliwiająca zaawansowanym postaciom powrót do podziemi z przeszłości i ponowne ich przejście na stosownym, obniżonym poziomie doświadczenia - ale z wartościowymi nagrodami. Gracze odwiedzą między innymi Ahn'kahet: The Old Kingdom z Wrath of the Lich King czy Mana Tombs i The Arcatraz z The Burning Crusade.

Timewalking to jedno z okresowych wydarzeń, które Blizzard zamierza rotować wraz z innymi, takimi jak większe pozyskiwanie punktów Honoru w trybach rywalizacji czy więcej reputacji za kończenie podziemi w Draenorze.

Nowością jest także opcja nazwana Adventure Guide. Ten przewodnik zasugeruje graczom, jak rozwinąć postać i jaką zawartość sprawdzić w następnej kolejności, co ma ułatwić zabawę początkującym, onieśmielonym skalą gry.

Dokładne szczegóły i długa lista zmian znajdują się na oficjalnej stronie.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze