Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W przyszłym tygodniu kolejny patch dla GTA Trilogy

Po dłuższym oczekiwaniu.

Pomimo sporych problemów, Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition ostatnią aktualizację otrzymało w listopadzie. Rockstar zapewnia jednak, że nadciąga kolejna łatka.

Ta powinna ukazać się już w przyszłym tygodniu. Studio ogłosiło informacje na Twitterze, chcąc zapewne uspokoić graczy od dawna narzekających na brak patchowania.

W przyszłym tygodniu ukażą się nowe łatki dla Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, na wszystkich platformach sprzętowych. Doceniamy cierpliwość i wsparcie społeczności” - napisano w komunikacie.

To na razie wszystkie ujawnione informacje i nie znamy obecnie żadnych szczegółów na temat tego, co aktualizacja może naprawić. Wszystkie trzy tytuły nadal mają obecnie sporo problemów, zwłaszcza najnowsza pozycja - GTA: San Andreas.

Pakiet remasterów ukazał się w listopadzie ubiegłego roku, błyskawicznie zbierając mnóstwo krytyki nie tylko za błędy i przeróżne niedoróbki, ale także ze względu and decyzje artystyczne, których załatać się nie da.

Dość powiedzieć, że ze względu na błąd deweloperów w plikach wersji PC pozostały ukryte notatki twórców i pliki muzyczne, przez co tytuł szybko usunięto ze sprzedaży. Powrócił dopiero po trzech dniach.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze