Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W poniedziałek kolejna aktualizacja Assassin's Creed Unity

AKTUALIZACJA: Patch dostępny na PS4 i Xbox One. PC później w tym tygodniu.

Aktualizacja #2: Ubisoft poinformował, że czwarty patch do Assassin's Creed Unity jest właśnie udostępniany na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze PC muszą uzbroić się w cierpliwość, ale łatka powinna trafić do nich jeszcze w tym tygodniu.

Gracze powinni przygotować się na pobieranie - najnowsza aktualizacja to aż 6,7 GB danych. Nie są to jednak nowe pliki, lecz zastępujące istniejące już fragmenty Paryża, gdzie deweloperzy odnotowali największe problemy z wydajnością gry.

*

Aktualizacja: Czwarta aktualizacja Assassin's Creed Unity nie zostanie dziś opublikowana - poinformował Ubisoft. Twórcy potrzebują więcej czasu, by przygotować poprawki.

„Chcemy zapewnić naprawdę zauważalny wzrost wydajności, co wymaga przerobienia mapy Paryża - zajmie nam to jeszcze kilka dni, po czym osiągniemy poziom jakości, na jaki zasługują gracze” - czytamy w krótkiej wiadomości.

*

Oryginalna wiadomość: Ubisoft poinformował, że czwarta aktualizacja do gry akcji Assassin's Creed Unity zadebiutuje w najbliższy poniedziałek, 15 grudnia.

Ten patch jest chyba najbardziej wyczekiwanym zestawem poprawek, ponieważ ma „usprawnić” niestabilne działanie i małą liczbę klatek na sekundę.

Łatka pojawi się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zajmie się także usterkami w trybach wieloosobowych.

W najnowszej aktualizacji na oficjalnym blogu podano także, że posiadacze kart AMD na PC powinni zainstalować najnowsze sterowniki.

Tymczasem w innym miejscu poinformowano, że w przyszłym tygodniu posiadacze przepustek sezonowych do Assassin's Creed Unity będą mogli odebrać na przygotowanej stronie darmowe gry, obiecane w ramach rekompensaty za kłopotliwą premierę.

Przypomnijmy: osoby, które zdecydowały się na zakup season passa wybiorą The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin's Creed 4: Black Flag, Rayman Legends lub Just Dance 2015.

„Lista ta może wyglądać różnie w poszczególnych krajach - zależy to od lokalnych praw i ograniczeń” - dodaje Ubisoft. „Darmowa gra musi być na tej samej platformie, co Wasza kopia Assassin's Creed Unity.”

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze