Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W piątek premiera Mars: War Logs na X360

AKTUALIZACJA: 7 sierpnia premiera na PS3.

Aktualizacja: Producent poinformował, że wersja Mars: War Logs na konsolę PlayStation 3 zadebiutuje w Europie 7 sierpnia, w usłudze PlayStation Network.

*

Oryginalna wiadomość: Major Nelson poinformował na Twitterze, że futurystyczne RPG Mars: War Logs ukaże się na Xbox 360 już w ten piątek, 26 lipca.

Gra francuskiego studia Spiders zadebiutowała na PC 26 kwietnia tego roku. Twórcy obiecywali także wydanie gry na PlayStation 3, ale w tym przypadki nie ma żadnych oficjalnych informacji.

„Solidna produkcja, pozbawiona błędów, ale z pełną gamą możliwości, nie aspirująca do miana ponadczasowego przeboju - takie zdaje się być modus operandi niezależnego studia Spiders” - napisaliśmy w naszej recenzji wersji PC.

Fabuła przedstawiona jest z perspektywy jeńca wojennego imieniem Innocence, który w obozie dla jeńców wojennych spotyka... głównego bohatera gry - Roya. Historię podzielono na trzy rozdziały, rozgrywające się w trzech większych lokacjach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze