Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W No Man's Sky pojawiła się Normandia z Mass Effect

Do zdobycia w społecznościowym wydarzeniu.
  • Normandia z Mass Effect jest jedną z nagród w społecznościowym wydarzeniu w No Man's Sky
  • Statek kosmiczny komandora Sheparda wiernie odtworzono
  • Okręt można zdobyć do końca maja

Z okazji niedawnej premiery Mass Effect: Edycja Legendarna twórcy No Man's Sky ze studia Hello Games dodali do gry Normandię, czyli statek kosmiczny komandora Sheparda.

Okręt można zdobyć w ramach drugiej ekspedycji, czyli społecznościowego wydarzenia, w którym gracze muszą współpracować ze sobą, aby zrealizować serię przygotowanych przez autorów wyzwań.

Każde zadanie rozpoczyna się na konkretnej planecie, a wykonując wskazane cele gracze zdobywają zróżnicowane przedmioty. Teraz ujawniono, że w uruchomionej kilka dni temu misji najważniejszą nagrodą jest Normandia z serii Mass Effect.

Statek kosmiczny dostępny jest w znanej z pierwszej części cyklu wersji SR1. Z opublikowanego trailera wynika, że twórcy No Man's Sky wiernie odtworzyli maszynę - nie tylko na zewnątrz, ale też w środku. Całość można również ulepszać.

„Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni faktem, że BioWare i EA pozwalają nam w ten sposób złożyć hołd. Z perspektywy wielkich fanów cyklu, to wspaniały moment dla miłośników sci-fi. Tak jak wszyscy inni, na nowo odkrywamy uniwersum Mass Effect poprzez Edycję Legendarną. Wciąż mam dreszcze, gdy widzę ten kultowy okręt i byłem zachwycony, że wielu reaguje podobnie” - pisze szef Hello Games, Sean Murray.

Należy jednak zaznaczyć, że zainteresowani gracze mają ograniczony czas na uczestnictwo w wydarzeniu, realizację wyzwań i zdobycie Normandii - statek kosmiczny odebrać trzeba przed 31 maja.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze