Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Cyberpunk 2077 można zachorować na cyberpsychozę. Fani dodali zaskakującą funkcję

Jeszcze więcej szaleństwa.

Cybernetyczne wszczepy to fundament cyberpunkowego uniwersum. Z tego właśnie powodu Cyberpunk 2077 otrzymał nową modyfikację, która znacznie rozbudowuję ten element gry.

„Wannabe Edgerunner - a simple Cyberpsychosis mod” dodaje do gry statystykę człowieczeństwa, której poziom zależy od ilości wszczepów posiadanych przez głównego bohatera. Zgodnie z założeniami uniwersum, każda dodatkowa modyfikacja organizmu wpłynie negatywnie na psychikę protagonisty, wprowadzając go ostatecznie w stan cyberpsychozy, czyli absolutnego szaleństwa.

Niski poziom człowieczeństwa zapewni nam pewne bonusy do statystyk, ale też różnego rodzaju kary, zaczynając od wizualnych glitchy na ekranie, aż po automatyczne alarmowanie otaczających nas policjantów.

Widok z oczu cyberpsychola

Modyfikację możemy pobrać za pośrednictwem serwisu NexusMods, gdzie znajdziemy również wiele innych, równie rozbudowanych modów. Kilka z nich przedstawiliśmy już we wcześniejszym zestawieniu.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze