Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Cyberpunk 2077 można obejrzeć start rakiety kosmicznej z bliska

Gracz pokazuje, jak to zrobić.

Na skraju mapy Cyberpunk 2077 cyklicznie ma miejsce start rakiety kosmicznej. Okazuje się, że wkorzystując kilka sprytnych sztuczek, można podziwiać to widowisko z bliska.

Gracz o pseudonimie the_name_is_alex pochwalił się na Reddicie kilkoma zdjęciami z oglądania niezwykłego pokazu. Z komentarzy wynikło jednak, że gracze nie tylko chcieli się dowiedzieć, jak stanąć tak blisko platformy startowej, ale... w ogóle nie wiedzieli o istnieniu rakiety. W odpowiedzi na liczne pytania, autor wpisu przygotował więc swoisty tutorial pokazujący drogę do tej lokacji.

Materiał można obejrzeć tutaj. Rakieta znajduje się na niewielkiej „wyspie” na zachodnim krańcu Night City. Wystarczy wszczep umożliwiający podwójny skok, kilka sprytnych susów po budynku, bieg po autostradzie i już można napawać się niezwykłym widokiem.

Rakieta odlatuje ok 22:00 - o ile stoi na platformie - więc można przesunąć czas właśnie do tej godziny.

Co ciekawe, jeden z graczy twierdzi, że na autostradzie była kiedyś niewidzialna ściana, którą trzeba było przeskoczyć, by dostać się w okolice platformy. Czy CD Projekt Red nieprzypadkowo ułatwił fanom Cyberpunk 2077 podziwianie pokazu?

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze