Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Nowy Mass Effect, nowa galaktyka

BioWare odetnie się od przeszłości?

W sobotę informowaliśmy o treści ankiety, która prawdopodobnie zdradziła szereg szczegółów dotyczących przyszłości cyklu Mass Effect.

Podróż do galaktyki Andromedy, misja kolonizacyjna i zmagania z rasą niebezpiecznych Kethów, a także poszukiwana artefaktów starożytnych kosmitów Remnant - czy wszystkie te doniesienia okażą się prawdziwe? Całkiem możliwe.

W dyskusji na temat przecieku na forum NeoGAF udzielił się nawet szef BioWare, Aaryn Flynn - nie zdementował opublikowanych informacji. Zamiast tego, tłumaczył ilu - mniej więcej - ludzi wystarczyłoby do rozpoczęcia procesu kolonizacji.

Wcześniej, w styczniu, jeden z deweloperów umieścił z kolei na Twitterze wiadomość dotyczącą Andromedy. Przypadek?

Potwierdzenie tych doniesień oznaczałoby, że deweloperzy faktycznie chcą wyraźnie odciąć się od zakończenia Mass Effect 3. Dzięki temu, w kolejnej części serii nie muszą brać pod uwagę ewentualnych konsekwencji finału przygód Sheparda.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym komentarzem oraz do dyskusji na temat nowej odsłony cyklu Mass Effect. Na oficjalne informacje i pierwszy zwiastun poczekamy zapewne do targów E3.

O autorze
Komentarze