Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Mroczne Lochy w Darkest Dungeon

Spacerek najemników.

Niedawno miała miejsca oficjalna polska premiera Darkest Dungeon, jednej z bardziej interesujących gier niezależny ostatnich miesięcy. W materiale wideo prezentujemy rozgrywkę z tego turowego RPG.

Celem zabawy jest pokonywanie kolejnych grup wrogów w różnych podziemiach i lochach. W miarę postępów nasi najemnicy zbierają doświadczenie, niezbędne do odblokowania głównej lokacji - tytułowego Najmroczniejszego Lochu.

Walka odbywa się w turach, twórcy przygotowali kilkanaście zróżnicowanych klas postaci. Wojownicy, jeżeli gracz nie jest ostrożny, mogą szybko zginąć. Podopiecznych wyleczymy i ulepszymy w mieście, które odwiedzamy po skończonym zadaniu.

„Świetnie zrealizowana gra zapakowana w niesamowicie atrakcyjną oprawę audiowizualną. Grzmiący głos narratora i doskonale zrealizowana grafika to idealne dopełnienie wciągającej rozgrywki” - pisał Artur w naszej recenzji.

Warto też przypomnieć, że jeszcze przed końcem roku Darkest Dungeon trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vita, więc rozgrywką będzie mogło cieszyć się jeszcze więcej graczy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze