Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Victor Vran z dodatkiem inspirowanym zespołem Motörhead

Ace of Spades?

Motörhead jest tematem przewodnim nadchodzącego dodatku do zręcznościowej gry Victor Vran, szykowanym na 40 urodziny zespołu.

7 czy 11?

Licencjonowane rozszerzenie otrzymało tytuł Motörhead through the Ages. Przeniesie postać przez różne uniwersa: Dziki Zachód, średniowiecze czy pola wojen światowych.

„Motörhead definiuje tematykę gry, podczas gdy Victor ściera się ze złem z naszego świata: religijnymi fanatykami, skorumpowanymi politykami i żądnymi władzy przywódcami” - ogłasza odpowiedzialne za prace studio Haemimont Games.

„Podczas tych zadań wspierać będą nas nie tylko nowe Motör-Bronie, -Moce i -Umiejętności, ale także ścieżka dźwiękowa z kilkunastoma utworami.”

Nasz ulubiony Artur Cnotalski docenił nową produkcję hack'n'slash na PC: „Przy grze można spędzić kilka długich, przyjemnych wieczorów, oczyszczając Zagoravię z żywych i martwych zagrożeń” - deklarował w recenzji.

Występ w grze wideo nie jest nowością dla lidera Motörhead. Lemmy Kilmister pojawił się już w Brutal Legend i Guitar Hero: Metallica. W Scarface: The World użyczył głosu handlarzowi bronią, a w 2006 roku jego twarz pojawiła się w WWE SmackDown vs. Raw 2007.

Nie zapominajmy o jokerze

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze