Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Vaas walczy z siostrą w Far Cry 6 - gameplay z DLC

Premiera już dzisiaj.

Serwis IGN opublikował gameplay z nadchodzącego DLC do Far Cry 6, w którym wcielamy się w Vaasa - słynnego antagonistę z Far Cry 3.

Wydaje się, że trafiamy głównie na specjalnie przygotowane mapy, a nie do świata znanego z podstawowej wersji produkcji. Nasza postać pod wpływem narkotyków zmaga się najwyraźniej z siostrą, Citrą.

Ta powinna być dobrze znana miłośnikom Far Cry 3. Poza tym rozgrywka nie zmienia się w znaczącym stopniu - zajmujemy się głównie strzelaniem.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie brakuje elementów roguelike, takich jak skrzynie zawierające specjalne wyposażenie i bonusy. Tak jak i w Far Cry 3, głosu postaci użyczył Michael Mando - aktor znany z serialu „Better Call Saul”.

Vaas: Szaleństwo debiutuje dzisiaj - 16 listopada - na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Rozszerzenie kosztuje 59,90 zł, ale można je także kupić w przepustce sezonowej, za 159,90 zł. Season pass obejmuje również dwa kolejne dodatki: z Paganem Minem z czwartej odsłony Far Cry oraz Josephem Seedem z piątej.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze